سفارشات اینترنتی


خرید و فروش اینترنتی خدمت دیگری از به کارگیری فناوری اطلاعات جهت تسهیل معاملات در بازار اوراق بهادار است. در این راستا شرکت کارگزاری ارزش آفرین الوند با راه اندازی سیستم معاملات اینترنتی، امکان استفاده از این خدمت نوین را برای سرمایه گذاران محترم فراهم نموده است.
مزایای معاملات اینترنتی

  • ارائه سفارش در هر زمان و مکان
    سرمایه‌گذاران در داخل و خارج از کشور، در هر زمان از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل تنها با دسترسی به اینترنت قادرند سفارش‌های خرید و فروش خود را ثبت نمایند.
  • سرعت در اجرای فرایند خرید و فروش
    در این روش، سفارش‌های سرمایه‌گذار در کمترین زمان ممکن بدست معامله‌گران می‌رسد.

با توجه به موارد فوق، سرمایه‌گذاران محترم زمان با ارزش خود را تنها صرف بررسی وضعیت بازار و سهام مورد نظر خود می‌نمایند و پیگیری و اجرای معاملات خود را به معامله‌گران حرفه‌ای کارگزاری ارزش آفرین الوند واگذار می‌کنند.


مراحل انجام معاملات اینترنتی

روش حضوری
سرمایه گذار با همراه داشتن مدارک شناسایی (اصل شناسنامه و کارت ملی) و اصل آخرین اوراق گواهی نقل و انتقال سهام مورد نظر (جهت فروش) به دفتر مرکزی شرکت مراجعه نموده و با تکمیل فرم مشخصات مشتری و امضای قرارداد الکترونیکی نسبت به دریافت نام کاربری و کلمه عبور خویش اقدام می‌نماید.
روش غیر حضوری
سرمایه‌گذار می تواند از طریق سایت کارگزاری ارزش آفرین الوند نسبت به چاپ و تکمیل فرم مشخصات مشتریان و قرارداد اقدام و موارد زیر را به همراه فرم های تکمیل شده به کارگزاری ارزش آفرین الوند ارسال نماید.

  • کپی برابر اصل کارت ملی
  • کپی برابر اصل صفحات اول، آخر شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات)
  • اصل آخرین گواهی نقل و انتقال سهام مورد نظر جهت فروش
  • گواهی امضاء تأیید شده توسط دفتر خانه اسناد رسمی

کارگزاری ارزش آفرین الوند در کوتاهترین زمان ممکن مدارک ارسالی را مورد بررسی قرار می‌دهد و در صورت کامل بودن مدارک نام کاربری و کلمه عبور را برای سرمایه‌گذار ارسال می‌نماید.

© 2013 Arzesh Afarin Alvand Brokerage Co. Powered by : RayanHamAfza.com